Makro Guru Meme Coin Çılgınlığa Katıldı: Aldığı Tokeni Açıkladı!

Kripto para piyasası son günlerde meme coin rüzgarıyla coştu. Özellikle dogwifhat (WIF) yaptığı hamlelerle piyasası ateşledi. Global Macro Investor’ın Kurucusu ve CEO’su Raoul Pal da buna sessiz kalmadı. Pal, piyasa değerinde önemli bir sıçrama yaşayan meme coin hakkındaki görüşlerini paylaştı. Pal’ın ifşası, kripto paranın roket gemisi gibi büyümesinin ardında gizli bir hikâye olduğunu ve kendisinin de bunda payı olduğunu gösteriyor.

Meme coin çılgınlığı: Raoul Pal WIF’i çantasında attığını açıkladı!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere kripto piyasasında boğalar hakimiyet sağladı. Lider kripto Bitcoin rekor tazeliyor ve gücünü korumaya devam ediyor. Bunun yanında piyasada meme coin rüzgarı esiyor. Bunlardan birisi olan dogwifhat (WIF) olağanüstü performans gösterdi. Farklı etkinlikleriyle piyasada kendirden bahsettirmeyi başardı. Makro guru Raoul Pal, Dogwifhat’ın mükemmel performansını takdir ediyor. Bunu, sosyal medya paylaşımıyla ortaya koydu. Pal’ın paylaşımında, şu açıklamayı yaptı:

WIF = Banananananas! 90 günde +%1600, 30 günde +%600, 7 günde +%54. blknoiz06, bu koşuyu çiviledi. Kripto çılgınlığı gibi bir çılgınlık yok… (evet, küçük bir çantam var <%2, hayır şiling yapmıyorum (tanıtım yapmıyorum), sadece eğlencenin tadını çıkarıyorum).

Pal ayrıca, kripto topluluğunun önde gelen isimlerinden Ansem’in (blknoiz06) kripto paranın yörüngesini doğru bir şekilde tahmin etmedeki rolünü de alkışladı. Bununla birlikte, Pal’ın “Kripto çılgınlığı gibi bir çılgınlık yok… (evet, küçük bir <%2 çantam var ve hayır şilin yapmıyorum, sadece eğleniyorum)” ifadesi, ihtiyatlı iyimserliğini yansıtıyor. Ayrıca, marjinal de olsa WIF’e olan bağlılığını gösteriyor. Yine de tamamen onaylamadan tokeni çevreleyen hype’ın tadını çıkarıyor.

Pazar dinamikleri ve büyüme

Kripto topluluğu, değerinin sadece 90 günde %1600, 30 günde %600 ve sadece 7 günde %54 gibi şaşırtıcı bir oranda arttığını gören Dogew’in inanılmaz büyümesini görmezden gelemez. Pal’ın WIF’in büyük bir başarı gösterdiğini kabul ediyor. Ayrıca, değerinin hızla arttığına dikkat çekiyor. Bu da kripto para biriminin tüm kripto sektörü üzerindeki artan etkisinin bir yansıması.

Son raporlar, WIF topluluğunun, Las Vegas’taki Sphere eğlence mekanında token logosunu sergileyen token’ın başarılı bağış toplama girişimine yansıyan teşvik edici katılımına ışık tuttu. Anonim kripto meraklısı Ansem’in “Sphere WIF Şapkası” haline gelen kampanya, WIF’in sahip olduğu dindar takipçiliğin ve markasının temsil ettiği benzersiz değerin açık bir göstergesi olarak bağış toplama hedefini çok aştı. WIF, son rallide diğer tüm meme coinleri geride bırakarak yükselişe geçti.

Meme coin projesi için uyarılar da geliyor!

Buna rağmen, kripto endüstrisindeki herkes bu eğilimi benimsemiyor. Örneğin, Ryan Sean Adams balon fenomeni hakkında uyarı yapıyor. Sphere projesinin biz farkına varmadan çoktan bitmiş olabileceğini öne sürüyor. Yine de Raoul Pal‘ın bir meme coin olan Dogewhich’in fantastik büyümesini kabul etmesi, kripto piyasasındaki gelişmeler ve meme coinler üzerindeki etkisi hakkında bir ipucu veriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x